Archív novinek

25. února 2011
Ubytujte se v Pakoštane na chorvatském Zadaru
Chorvatsko je jednou z nejnavštěvovanějších zemí. Mnoho českých turistů vyráží právě do této země prožít své letní radovánky. Pokud do Chorvatska plánujete vyrazit i vy, zkuste třeba letovisko Zadar.
23. února 2011
Kyperský Paphos s nádechem starověkého Řecka
Dnes bychom vám na léto 2011 doporučili příjemnou dovolenou v letovisku Paphos. Jedná se o kyperské město, kde se podle místní mytologie narodila bohyně lásky Afrodite.
21. února 2011
Za romantikou do Turecka
Romantická dovolená jak se patří. Jestli po takovéto letní rekreaci toužíte, pak vás jistě osloví nabídka zájezdu do tureckého letoviska Kemer, kde prožijete se svým partnerem či partnerkou nezapomenutelné okamžiky.
18. února 2011
S dětmi na dovolenou
Pohodlnou a klidnou dovolenou s celou rodinou zažijete letos v červnu na španělské Mallorce. Last minute cena od 8 990,- Kč za osobu platí pouze pro rodiče s dvěma dětmi.
16. února 2011
Levná dovolená v Chorvatsku
Pokud sháníte na léto 2011 opravdu levnou dovolenou, která by však rozhodně neměla strádat na kvalitě, doporučujeme vám vyrazit za teplem Chorvatska, jež vám díru do peněženky zcela určitě neudělá.
15. února 2011
Do Emirátů i za příznivou cenu
Dovolená, která frčí, to jsou Spojené arabské emiráty. Místo, jež v posledních letech vyhledává i mnoho českých turistů. A ví proč. Letoviska jako Dubaj nebo Abu Dhabi jsou zárukou kvalitní dovolené.
14. února 2011
Do Turecka nebo Portugalska?
Možností, kde prožít letní dovolenou, je opravdu mnoho. Kromě oblíbených destinací jako je Chorvatsko či Řecko lze zamířit například i do Turecka nebo Portugalska, kde na vás čeká nejeden letní zážitek.
11. února 2011
Antické stavby čekají na vás
Akropolis nebo Plaka, takové stavby zná téměř každý z nás. Ne všichni jsme je však viděli na vlastní oči. Proto si sbalte kufry a vydejte se na poznávací dovolenou do centra řeckých Athén.
8. února 2011
Vybírejte z celé řady letovisek
Od včerejška již můžete u každé země vidět seznam letovisek, do kterých je možno vyrazit. Včera ve večerních hodinách byly vytvořeny letoviska u posledních zemí Španělska a Tuniska.
28. ledna 2011
Nový portál LacináDovolená.cz
Vítejte na portále, který se zabývá zprostředkováním prodeje zájezdů. V naší nabídce naleznete zatím sedm destinací, do kterých čeští turisté cestují nejčastěji. Postupem času zde budou přibývat další země.

Strana 1 | 2