Dovolená Chorvatsko

Chorvatsko vlajka

Země Chorvatsko je pro většinu Čechů takřka synonymem pro letní dovolenou. Na téměř každém rohu narazíte na nějakého českého turistu. Pro některé z nich je dovolená v Chorvatsku každý rok opakující se rutinou.

A právě fakt, že se do této destinace lidé vracejí, je zárukou velké kvality místních letovisek a poskytovaných služeb.

Dalšími důvody, proč lidé ve velké míře navštěvují právě Chorvatsko, jsou velká podobnost jazyka a kultury s Českou republikou a možnost spatření neopakovatelných přírodních krás.

Zájezdy do Chorvatska jsou cenově velmi dostupné. Za přijatelnou částku můžeme vyrazit do řady letovisek. Mezi nejznámější chorvatská letoviska patří Dalmácie, Dubrovník, Istrie či ostrovy Pag a Hvar.

Vybrat letovisko v Chorvatsku
Baška Voda Korčula Orebič Rovinj
Biograd na Moru Krk Pag Severní Dalmácie
Brač Kvarner Pelješac Šibeník
Crikvenica Lošinj Petrčane Split
Dalmácie Makarska Plitvická jezera Střední Dalmácie
Dubrovník Makarská riviéra Podgora Trogir
Gradac Murter Poreč Tučepi
Hvar Neum Primošten Ugljan
Istrie Njivice Pula Umag
Jižní Dalmácie Novigrad Rab Vodice
Klek Omiš Rabac Zadar

Tipy na dovolenou v Chorvatsku
hotel Dalmacija

Levný hotel Dalmacija

První moment -MAKARSKÁ RIVIÉRA- O tom, že ubytování v Chorvatsku patří mezi nejlevnější v Evropě, vás může přesvědčit hotel Dalmacija. který se nachází na známé Makarské riviéře. Jeho nízká cena vás opravdu mile překvapí.

Cena od 1 280,- Kč Detaily zájezdu
Apartmány Pakoštane

Apartmány Brstilo 3

-OMIŠ- Dovolená v pěkně zařízených chorvatských apartmánech v letovisku Omiš je určená pro turisty, kteří nechtějí do letních radovánek investovat příliš mnoho peněz. Apartmány jsou pouhých 40 metrů od pláže.

Cena od 1 830,- Kč Detaily zájezdu
Pag

Privátní domy na ostrově Pag

První moment -PAG- Chorvatský ostrov Pag vás překvapí svou rušností, určitě se zde nudit nebudete. Nicméně si zde užijete i mnoho klidu a odpočinku, a to v pohodlí privátních domů, jenž jsou vybaveny 2 – 8 lůžkovými apartmány.

Cena od 1 187,- Kč Detaily zájezdu