Dovolená Itálie

Itálie vlajka

Velké množství známých historických staveb, dlouhé pobřeží, nádherné písčité nebo oblázkové pláže a proslulou typickou kuchyni především v podobě špaget nebo pizzy.

To vše a mnohem víc si pro vás připraví dovolená Itálie, která díky svému osobitému kouzlu patří mezi nejnavštěvovanější země světa.

Rekreace v Itálii je vskutku neopakovatelná. Lze se na ní dívat z dvou odlišných pohledů. Jednak se můžete celé dny slunit na krásných plážích prakticky v každém letovisku, například v Caorle nebo můžete svou dovolenou v Itálii využít také jako turistické putování po památkách.

V případě, že vaše dovolená v Itálii bude poznávacím zájezdem, měli byste navštívit především hlavní město Itálie Řím, dále také, mezi turisty velmi oblíbené, Benátky či Pisu, kde se nachází slavná Šikmá věž.

Samozřejmě se může vaše dovolená Itálie skládat z obou zmíněných způsobů rekreace. Ubytujete se v některých z přímořských letovisek, jako například Ligurská riviéra, Kalábrie, Rimini, Sicíle nebo Palmová Riviéra a některé dny vycestujete do známými památkami proslulých měst.

Zajímavá místa v Itálii: Benátky | Florencie | Miláno | Řím | Toskánsko

Vybrat letovisko v Itálii
Apulská oblast Ischia Lombardie Sappada
Basilicata Jaderská Riviéra Marche/Abruzzo Sardinie/Sardegna
Benátky Kalábrie Miláno Sestriere
Benátska riviéra Kampánie Neapol Sicílie
Bibione Lago di Garda Palmová Riviéra Toskánsko
Capri Lazio Valtellina
Elba Ponte di Legno
Emilia Romagna Lido di Jesolo Rimini
Florencie Lignano Řím
Gargano Ligurská riviéra Salento

Tipy na dovolenou v Itálii
Villaggio Faro Punta Stilo

Villaggio Faro Punta Stilo

První moment -KALÁBRIE- Další z kvalitních a zároveň levných italských dovolených vás čeká v letovisku Kalábrie. Tříhvězdičkový hotel se nachází těsně u moře, které lemují bílé pláže z hrubšího písku.

Cena od 366,- Kč Detaily zájezdu
Bibione apartmány

Do Bibione i se svým mazlíčkem

-BIBIONE- Italské letovisko Bibione vám nabízí ubytování v příjemných apartmánech 250 metrů od pláže. V ceně ubytování je zahrnut plážový servis. S sebou na dovolenou si můžete vzít dokonce i malá zvířata.

Cena od 1 165,- Kč Detaily zájezdu
Villaggio Oasi Azzurra

Villaggio Oasi Azzurra

-SICÍLIE- Nevadí vám, že místo hotelu budete ubytování v residenci? Pak se vydejte na Sicílii do residence Villaggio Oasi Azzurra. Po příjezdu rozhodně nevynechejte vyhlášenou místní rybí restauraci.

Cena od 1 448,- Kč Detaily zájezdu