Dovolená Kypr

Kypr vlajka

Malý, přesto velice rušný ostrov, to je Kypr. Cestovní ruch na tomto ostrově je opravu velmi rozvinutý. Dovolená na Kypru rozhodně nebude ve znamení ticha a nudy.

Rušno je zde na každém rohu. Pobřeží jsou doslova osázená hotely. V ulicích samí turisté, kteří se přijeli ohřát.

Zájezdy na Kypr jsou především o velké teplu. V polovině letních prázdnin se zde doslova škvaříte, ale o tom přeci takovéto dovolené jsou, ne? Díky vysokým teplotám se na Kypru můžete koupat klidně i v polovině listopadu.

I přesto, že dovolená na Kypru vás vyjde o něco dráž, než například pobyt v Itálii, určitě po návštěvě nejvýchodnějšího ostrova Středomoří budete rádi, že jste Kypr navštívili. Rádi vás přivítají například v letoviscích Agia Napa, Larnaca, Limassol nebo třeba Protaras.

Zajímavá místa na Kypru: Kolossi | Kourion | Nikósie | Paphos | Troodos

Vybrat letovisko na Kypru
Agia Napa Coral Bay Larnaca Paphos
Ayia Napa Kissonerga Limassol Protaras

Tipy na dovolenou na Kypru
Hotel Corallia Beach

Hotel Corallia Beach

-CORAL BAY- Velice oblíbený kyperský hotel Corallia Beach, který sídlí přímo u písečné pláže, uprostřed pěkné zahrady, má připraveny své pokoje i pro vás. Zarezervujte si svůj pobyt čas a prožijte příjemnou dovolenou.

Cena od 18 900,- Kč Detaily zájezdu
Arsinoe hotel

Hotel Arsinoe

První moment -LIMASSOL- V hotelu Arsinoe budete mít vše, co je pro pohodlnou dovolenou potřeba. Těšte se na přátelskou atmosféru, dobrý a příjemný personál a písečnou pláž vzdálenou pouze 50 metrů.

Cena od 16 490,- Kč Detaily zájezdu
Riu Cypria Resort

Rodinný hotel Veronika 3

-PAPHOS- Prožijte svou dovolenou 2011 v klidné části kyperského letoviska Paphos. Ubytujete se v rodinném a turisty velmi oblíbeném hotelu Veronika 3. Na písčitou pláž to budete mít 480 metrů.

Cena od 16 400,- Kč Detaily zájezdu