Dovolená Portugalsko

Řecko vlajka

Rádi byste vyrazili na dovolenou směrem na západ od naší země a hledáte, která destinace ulehčí vaší peněžence nejméně?

Usnadníme vám přemýšlení a jednoznačně poradíme Portugalsko. Rekreace v této zemi vás vyjde nejlevněji ze všech západoevropských států.

Dovolená Portugalsko se přímo vybízí k ochutnávce toho nejkvalitnějšího vína, poznáte zde ale také jižanský temperament místních občanů, který se projevuje především v jejich rychlé jízdě autem.

Co se týče ubytování, dovolená v Portugalsku nabízí všechny jeho základní typy. Můžete se ubytovat v rodinných hotýlcích, penzionech nebo menších či větších hotelech v centru měst. Portugalsko vás obzvláště potěší velice přijatelnými cenami za ubytovací zařízení.

Dovolená Portugalsko vám nabízí jedinečnou letní dovolenou v letoviscích Algarve, Azorské ostrovy, Lisabon a Porto.

Vybrat letovisko v Portugalsku
Algarve Azorské ostrovy Porto

Tipy na dovolenou v Portugalsku
Vivienda Jacinto

Soukromá vila Vivienda Jacinto

-ALGARVE- Ubytování v klidu a soukromí nabízí letovisko Algarve, kde budete trávit svou dovolenou v privátním domě, u kterého je dispozici bazén. Navštívit můžete 4 km vzdálené golfové hřiště.

Cena od 2 187,- Kč Detaily zájezdu
Marina Atlantico

Hotel Marina Atlantico

-AZORSKÉ OSTROVY- Dovolená na Azorských ostrovech je vždy nezapomenutelných zážitkem. Zvlášť pokud se ubytujete v kvalitním a luxusním hotelu Marina Atlantico, který leží přímo u moře a nabízí opravdu krásný výhled.

Cena od 12 990,- Kč Detaily zájezdu
AS Lisboa Hotel

Centrum Lisabonu jako na dlani

-LISABON- Historické památky, národní park s akváriem či spousty nákupních a zábavních možností, to vše vám nabízí město Lisabon. Z hotelu AS Lisboa, v němž se ubytujete, budete mít všude blízko.

Cena od 3 490,- Kč Detaily zájezdu