Dovolená Řecko

Řecko vlajka

Jakmile přejedete hranice Řecka, dýchne na vás antická kultura, která se v této zemi nachází skoro na každém rohu. Právě proto stojí zato Řecko navštívit a na vlastní oči zhlédnout slavné antické stavby a sochy.

Dovolená Řecko je pro poznávání památek jako stvořena.

Až vás omrzí prohlížení antických soch, můžete si dopřávat klidného odpočinku na pláži u průzračně modrého moře, na kterém se mimo jiné nachází spousta malých ostrovů, z nichž nejznámější jsou Kréta, Rhodos a Kos.

Velkou výhodou Řecka je teplota vzduchu, která zde bývá velmi stálá. Dovolená v Řecku je dokonce možná i v říjnu. Ano, i v tomto měsíci bývají teploty v Řecku často ještě dosti vysoké, stejně tak, jako teplota moře.

Dovolená Řecko je pro mladé lidi, rodinu s dětmi i seniory tou pravou volbou letní rekreace. Na výběr jsou kromě již zmíněných ostrovů třeba letoviska jako Kefallonie, Korfu, Chalkidiki, Peloponés či Olympská riviéra.

Zajímavá místa v Řeckku: Korfu | Kréta | Rhodos | Santorini | Zakynthos

Vybrat letovisko v Řecku
Athény Kos Mykonos Rhodos
Attika a ostrov Evia Kréta Naxos Samos
Chalkidiki Kyklady Nei Pori Santorini
Kalymnos Lefkada Olympská riviéra Skiathos
Karpathos Leptokaria Ostrov Chios Skopelos
Kefallonie Lesbos Parga Thassos
Korfu Limnos Peloponés Zakynthos

Tipy na dovolenou v Řecku
Penzion Flora

Penzion Flora s větrnými mlýny

První moment -MYKONOS- Ideální poloha penzionu Flora vám umožní mít na blízku vše podstatné k poklidné dovolené. Využijte rekreaci i k návštěvě větrných mlýnů, jenž se nalézají v těsné blízkosti penzionu.

Cena od 13 991,- Kč Detaily zájezdu
Hotel Kolymbia Sun

Hotel Kolymbia Sun

-RHODOS- Pokoje ve tříhvězdičkovém oblíbeném hotelu Kolymbia Sun na vás čekají na ostrově Rhodos. Každé ráno si můžete vybrat, na jakou pláž se vydáte. Poblíž hotelu totiž máte k dispozici hned dvě pláže.

Cena od 7 990,- Kč Detaily zájezdu
Studia a apartmány Stefanos

Studia a apartmány Stefanos

-KORFU- Příjemný pobyt v moderních apartmánech Stefanos na nejsevernějším řeckém ostrově Korfu. Vydejte se poznávat tajuplná zákoutí tohoto letoviska. Vzdálenost pláže od hotelu činí asi 150 metrů.

Cena od 5 990,- Kč Detaily zájezdu