Dovolená Španělsko

Španělsko vlajka

Země, která kromě fotbalu žije také cestovním ruchem. To je Španělsko, rozprostírající se na Pyrenejském poloostrově.

Každý rok se rozhodne pro dovolenou ve Španělsku více než padesát milionů lidí, za což především může teplé moře, horké slunce a překrásná krajina, kterou můžeme v jednotlivých letoviscích vidět.

Dovolená Španělsko však stejně jako Itálie nabízí i krásná místa mimo přímořská letoviska jako například webcam Caorle. Dovolená ve Španělsku je pro mnoho lidí také symbolem cestování po památkách či fotbalových zážitcích.

Především Madrid a Barcelona nabízí neopakovatelné fotbalové momenty.

Nicméně, jak jsem již zmínil, Španělsko je také zemí rozvinutého cestovního ruchu. Nejvíce turistů se pohybuje v letovisku Andalusie. Dovolená Španělsko dále nabízí nádherné rekreace například i v letoviscích Costa Blanca, Costa Brava, Ibiza, Mallorca nebo Tossa de Mar.

Vybrat letovisko ve Španělsku
Andalusie Costa Del Azahar Formentera Mallorca
Barcelona Costa del Maresme Ibiza Menorca
Costa Blanca Costa Del Sol Lloret de Mar Tossa de Mar
Costa Brava Costa Dorada Madrid Valencia

Tipy na dovolenou ve Španělsku
Hotel Aguamarina

Hotel Aguamarina

-COSTA BLANCA- Pohodová dovolená na pyrenejském poloostrově, tak by se dal charakterizovat pobyt v hotelu Aguamarina ve španělské Costa Blance. Prakticky hned vedle hotelu se nachází pláž Levante.

Cena od 12 990,- Kč Detaily zájezdu
Apartmány Carabeo

Apartmány Carabeo

-COSTA DEL SOL- Objevujte krásy velice zajímavého a oblíbeného městečka Nerja, do kterého denně zajíždí turisté z celé Andalusie. Apartmány Carabeo se nachází v jeho centru a pouhých 50 metrů od písčité pláže.

Cena od 14 560,- Kč Detaily zájezdu
Sitges Park

Sitges Park

-BARCELONA- Každým dnem velice živá Barcelona má pro vás parádní ubytování v hotelu Sitges Park. Projdete se po malebné subtropické zahradě v klidné části města. Po večerech můžete navštěvovat místní diskotéky.

Cena od 20 570,- Kč Detaily zájezdu