Dovolená Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty

V poslední době se dovolená ve Spojených arabských emirátech stává stále oblíbenějším způsobem rekreace.

Mnoho turistů z České republiky vyráží prožít své letní radovánky právě do této destinace, která je typická nádhernou pouští, jež pokrývá celých 90 procent povrchu země, a také velkým luxusem.

Dovolená Spojené arabské emiráty vám nabídne výjimečné luxusní služby a ubytování především v městě Dubaj, kde často místní hotely převyšují pětihvězdičkový standard.

Ačkoli toto město doslova přetéká luxusem, můžete zde vidět i mnoho původních arabských staveb, které jsou zasazeny do krásné scenérie jemného pouštního písku.

Kromě Dubaje, jenž bývá označován za srdce arabského světa, si dále můžete vybrat dovolenou v letoviscích jako Abu Dhabi, Ajman, Fujairah, Ras Al Khaimah nebo Sharjah.

Zajímavá místa v SAE: Abu Dhabi | Akvárium Dubai | Ras Al khaimah | Sharjah | Ski Dubai

Vybrat letovisko ve Spojených arabských emirátech
Abu Dhabi Dubaj Ras Al Khaimah Umm Al Quwain
Ajman Fujairah Sharjah

Tipy na dovolenou ve Spojených arabských emirátech
Umm Al Quwain Beach Hotel

Lou Loua Beach Resort

-SHARJAH- Ve čtyřhvězdičkovém hotelu Lou Loua Beach Resort vás čeká vše, co by nemělo na příjemné letní dovolené ve Spojených arabských emirátech chybět. Lázně, sauna, soukromá pláž a mnoho dalšího.

Cena od 13 750,- Kč Detaily zájezdu
Ibis Al Barsha

Hotel Ibis Al Barsha

První moment -DUBAJ- Nový a velmi moderní hotel v přepychem nabyté Dubaji. Přesně do takového se můžete za přijatelnou cenu vydat i vy. Hotel Ibis Al Barsha je posazen v obchodní čtvrti kousek od zábavního centra.

Cena od 26 800,- Kč Detaily zájezdu
Le Meridien Abu Dhabi

Le Meridien Abu Dhabi

-ABU DHABI- Další z mnoha luxusních hotelů v Abu Dhabi se jmenuje Le Meridien. Pro vás zde jsou připraveny krásné lázně, dva bazény, fitness centrum, prostory pro sportovní vyžití i pláž s bílým pískem.

Cena od 22 410,- Kč Detaily zájezdu