Dovolená Tunisko

Tunisko vlajka

Toužíte poznat krásy jiného kontinentu než Evropy, pak byste měli začít u Afriky, přesněji v Tunisku, jež vám toho během vaší rekreace může nabídnout skutečně mnoho.

Dovolená Tunisko je určena pro každého z vás, kdo chce poznat alespoň část exotické a zároveň divoké přírody.

Je dosti možné, že vám dovolená v Tunisku přichystá na vašich cestách překvapení v podobě velbloudů. Toto zvíře, jejž v našich luzích a hájích jen těžko spatříte, je tu na denním pořádku.

Dovolená Tunisko dovede turisty přivítat s opravdu otevřenou náručí. Kromě okouzlující krásy středověkých měst se můžete povalovat na pláži v letovisku vám nejbližší. Za zmínku určitě stojí letoviska Djerba, Port El Kantaoui, Monastir nebo Tunis.

Zajímavá místa v Tunisku: Djerba | Monastir | Nabeul | Port El Kantaoui | Sousse

Vybrat letovisko v Tunisku
Borj Cedria Mahdia Port El Kantaoui Tabarka
Djerba Monastir Skanes Tunis
Hammamet Nabeul Sousse Yasmine Hammamet

Tipy na dovolenou v Tunisku
Residence Kantaoui

Residence Kantaoui

-PORT El KANTAOUI- Vyrazte do hotelu Residence Kantaoui v tuniském letovisku Port El Kantaoui. Zájezd je určen pro ty z vás, kteří nemají příliš náročné požadavky na ubytování, čemuž také odpovídá cena zájezdu.

Cena od 6 250,- Kč Detaily zájezdu
Al Jazira

Hotel Al Jazira

-DJERBA- V nejznámějším tuniském letovisku Djerbě stojí v útulné zahradě čtyřhvězdičkový hotel Al Jazira, který pro vás každoročně připravuje pohodlné ubytování přímo u moře s písečnou pláží.

Cena od 11 990,- Kč Detaily zájezdu
Riadh Club

Hotel Riadh Club

-NABEUL- Parádní místo pro poklidnou rodinou dovolenou naleznete v tuniském letovisku Nabeul. V hotelu Riadh Club se těšte na krásnou malou zahradu, čistou písečnou pláž či mnoho prostoru pro sportovní aktivity.

Cena od 8 663,- Kč Detaily zájezdu