Dovolená Turecko

Řecko vlajka

Dovolená Turecko vám nabídne snoubení hned několika různých kultur, to je způsobeno především polohou Turecka, jež se mimo jiné nachází na dvou kontinentech.

Většinová část s hlavním tureckým městem Ankara leží v Asii, zatímco území kolem Istanbulu zaujímá svou pozici v Evropě.

Pokud toužíte, aby vaše rekreace v této zemi byla živá a plná dalších lidí, zamiřte do Středozemí. Dovolená v Turecku nabízí právě v této části nejaktivnější cestovní ruch. Středozemí je každoročně nejnavštěvovanější částí Turecka, které obklopuje hned čtveřice moří.

Že byste rádi za památkami než za rušným pobytem u moře? I v tomto případě vás Dovolená Turecko uspokojí. Ačkoliv pro svět Antiky je typičtější spíše Řecko, právě v Turecku se nachází tolik antických památek, jako nikde na světě.

V Turecku vás čekají vás krásné hotely v letoviscích jako Antalya, Egejská Riviéra, Turecká Riviéra nebo Istanbul.

Zajímavá místa v Turecku: Antalya | Efes | Istanbul | Kappadokie | Selčuk

Vybrat letovisko v Turecku
Alanya Bodrum Istanbul Side
Antalya Egejská Riviéra Kemer Turecká Riviéra
Belek Marmaris

Tipy na dovolenou v Turecku
Divan Talya

Hotel Divan Talya

První moment -ANTALYA- Turecká oblast Antalya pro vás chystá prosluněnou soukromou písčitou pláž v těsné blízkosti hotelu Divan Talya, který vám rád nabídne své ubytování a kvalitní služby včetně kadeřníka či diskotéky.

Cena od 10 471,- Kč Detaily zájezdu
Hotel Sultan

Hotel Sultan v historickém centru

-ISTANBUL- Jak se žije v takovém rušném městě, jakým je Istanbul, poznáte, pokud si prostřednictvím webu objednáte zájezd do hotelu Hotel Sultan, nacházející se v historické části města.

Cena od 3 990,- Kč Detaily zájezdu
Doris Aytur

Dvanáctidenní rekreace v Bodrumu

-BODRUM- Dvanáct dlouhých dní ve sluncem prohřátém tureckém letovisku Bodrum. Jak krásná představa. V mžiku se však může stát realitou. Stačí, když kliknete na detaily zájezdu a poté provedete jeho objednávku.

Cena od 10 311,- Kč Detaily zájezdu

Doporučujeme

Úvěr přes internetNajděte Lipno ubytování na Lipno.cz.

Rady kam na dovolenou.

Kanada ? Jedete za rodinou tak si tu svoji určitě pojistěte. Cestovní pojištění online přes náš web a ještě se vyberete to nejlevnější.

Chorvatsko Rijeka dovolená.

123ruceni.cz
cestovní pojištění od 123ruceni.cz
cestovní pojištění do USA
Trajekty do celé Evropy
Hotel na vysoké úrovni v centru Prahy

dovolená Egypt