Dovolená a zájezdy do Evropy

V nabídce zájezdů naleznete nejpopulárnější destinace, kde lze prožít nezapomenutelné rekreace. Strávíte dovolenou například v Řecku, Chorvatsku, Itálii, Španělsku, Portugalsku nebo na Kypru.

Zájezdy k moři za skvělé ceny čekají právě na vás. Dovolená 2016 se kvapem blíží, tak na nic nečekejte a jednoduše si vyberte z nabídky níže zemi, do které byste rádi vycestovali na letní dovolenou.

AfrikaAsieEvropa
Dovolená Chorvatsko

Chorvatsko

Zájezdy do Chorvatska jsou cenově velmi dostupné. Za přijatelnou částku můžeme vyrazit do řady letovisek. Mezi nejznámější chorvatská letoviska patří Dalmácie, Dubrovník, Istrie či ostrovy Pag a Hvar.

Vybrat dovolenou v Chorvatsku
Dovolená Kypr

Kypr

Po návštěvě nejvýchodnějšího ostrova Středomoří budete velice šťastní, že jste Kypr navštívili. Rádi vás přivítají například v letoviscích Agia Napa, Larnaca, Limassol nebo třeba Protaras.

Vybrat dovolenou na Kypru
Dovolená Itálie

Itálie

Na dovolenou v Itálii se lze dívat z dvou odlišných pohledů. Jednak se můžete slunit na krásných plážích prakticky v každém letovisku nebo můžete svou dovolenou v Itálii využít také jako turistické putování po památkách.

Vybrat dovolenou v Itálii
Dovolená Itálie

Portugalsko

Dovolená Portugalsko se přímo vybízí k ochutnávce toho nejkvalitnějšího vína, poznáte zde ale také jižanský temperament místních občanů, který se projevuje především v jejich rychlé jízdě autem.

Vybrat dovolenou v Portugalsku
Dovolená Řecko

Řecko

Velkou výhodou Řecka je teplota vzduchu, která zde bývá velmi stálá. Dovolená v Řecku je dokonce možná i v říjnu. Ano, i v tomto měsíci bývají teploty v Řecku často ještě dosti vysoké, stejně tak, jako teplota moře.

Vybrat dovolenou v Řecku
Dovolená Španělsko

Španělsko

Každý rok se rozhodne pro dovolenou ve Španělsku více než padesát milionů lidí, za což především může teplé moře, horké slunce a překrásná krajina, kterou můžeme v jednotlivých letoviscích vidět.

Vybrat dovolenou ve Španělsku